image description

Havadan Görüntüleme

Hizmetler

image description

Havadan Görüntüleme

Ferhat Aydın, Kaan Dereli yönetiminde siz değerli müşterilerine Havadan görüntü ve video alma hizmetlerini profesyonel bir bakış açısı ile sunmaktadır…

Model veya gerçek helikopterler kullanılarak gerçekleştirilen Havadan görüntüleme hizmetleri kurumsal bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirilmektedir. Genel manzara çekimleri, Havadan panoramik çekimler, Havadan sanal tur, Metrik kat manzarası çekimleri ve 3d kompozitleme çekimler sunan uzman ekibimiz ile sizlerin kusursuz fotoğraf ve videolar elde edebilmeniz amacıyla pür dikkat çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

İnsansız hava taşıtı teknolojisini yakından takip eden uzman ekibimiz günden güne teknolojik alt yapısını güçlendirmektedir. Her türlü prodüksiyona hizmet veren kadromuz, orijinal, net ve sorunsuz fotoğraf kareleri alabilmenize imkan tanımaktadır.

Havadan görüntüleme sektöründeki lider firmaların son teknoloji ekipmanlarını bünyemize katmamız ile bu alanda en kaliteli hizmeti veren firma olmak ayrıca gurur vericidir.

Neden Biz?

Dünyanın en iyi markalarının ürünlerini kullanmaktayız.

Sallantısız ve sarsıntısız bir şekilde daha önce yakalanmamış açılardan havadan fotoğraf ve video kareleri yakalayabilmenize imkan tanıyoruz.

Ticari kaygıdan uzak çalışma prensibimiz ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile fark yaratıyoruz.

Özgün ve yaratıcı çekimlerin altına imzamızı atıyoruz.

%100 uygun fiyat avantajları ile bizi seçmeniz için birçok nedeniniz bulunmaktadır.

Profesyonel Havadan Çekim Hizmetleri

Havadan görüntü alabilmek dışarıdan bakıldığı gibi çokta kolay değildir. Havadan görüntü alabilmek için profesyonel ve işini bilen uzman ekip ile çalışılması gerekmektedir. Aksi halde istediğiniz görüntüleri alamayacak paranızın boş yere gitmesine neden olabileceksiniz.

Bu tür sıkıntılar ile karşılaşmamanız için mutlaka alanında uzmanlaşmış profesyonel bir kadro ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Ferhat Aydın, Kaan Dereli yönetiminde siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu bu hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilmek için yoğun mesailer harcamaktadır. Sizde havadan görüntüleme konusunda uzman bir ekip ile çalışmak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak isterseniz bizler her zaman buradayız…

Kaan Dereli yönetiminde profesyonel havadan görüntü hizmetleri almak ve havadan görüntüleme hizmetleri ile ilgili fiyat teklifi almak için 0850 304 85 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz…