image description

İşitsel Yapım

Hizmetler

image description

İşitsel Yapım

İşitsel Yapım hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin önüne çıkmaktan gurur duyarız…

Albüm kaydından dizi kaydına kadar bu alanda oldukça geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktayız. Son teknoloji gelişmiş ekipmanlarımız ile sizlere işitsel yapım alanında profesyonel çözümler sunmaktayız.

İşitsel yapım alanında sunmuş olduğumuz hizmetler aşağıdadır.

Albüm Kaydı

Dublaj - seslendirme,

Ses efekt yapımı

İndoor - outdoor sinema

Dizi kayıtları

Kişi ve kurumlara Jingle yapımı

Film ve dizi müziği yapımı

Reklam müziği yapımı

VCS Music Box Stüdyoları ve geniş ekipman parkı ile sizlere İşitsel yapım alanında hizmetlerimizi kurumsal bir bakış açısı ile profesyonel bir şekilde vermekteyiz. VCS Music Box Stüdyoları farkı ile sunmuş olduğumuz işitsel yapım hizmetlerimiz ile aradığınız hizmet kalitesini sonunda bulacaksınız.

Tüm hizmetlerimiz VCS Music Box Ses Kayıt Stüdyolarında yapılır ve profesyonel ses masalarında mix ve mastering aşamalarını geçtikten sonra siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Profesyonel İşitsel Yapım Hizmetleri

Profesyonel bir bakış açısı ile siz değerli müşterilerine İşitsel kaydı hizmetleri sunan Ferhat Aydın, VCS Music Box Stüdyoları ile daha önce görülmemiş benzersiz hizmetlerin altına imzasını atmaktadır. Ticari kaygıdan uzak çalışma prensibimiz ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sektörün tartışmasız bir şekilde en kaliteli firmasıyız.

Tanıtım çalışmalarınızda reklam müziği yapımı hizmeti vererek satışlarınızın artmasında önemli katkılar sağlarız. Aynı şekilde film ve dizi müziği yapım hizmetlerimizde de izleyiciyi etkileyebilmeniz için başarılı çalışmaların altına imzamızı atarız. Dublaj ve seslendirme hizmetlerimi ile videolarınızın başarılı bir şekilde hazırlanmasında önemli katkılar sağlarız…

Neden Biz?

%100 uygun fiyat garantisi

%100 müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı

%100 çözüm odaklı yaklaşım

Profesyonel ve kurumsal bir bakış açısı

Son teknoloji ekipmanlar ile işitsel yapım hizmetleri

7 gün 24 saat iletişim kurabilme imkanı

Özgün seslendirmeler

Sizde bu benzersiz hizmetlerimizden yararlanmak ve işitsel yapım hizmetleri ile ilgili fiyat teklifi almak için 0850 304 85 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz.