image description

Ferhat Aydın Kimdir?

Kurumsal

Ferhat Aydın Kimdir?

Ferhat Aydın Kimdir?

Ferhat Aydın, yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile Web Tasarım, kurumsal kimlik kazandırma ve dijital fotoğrafçılık konularında uzman bir profesyoneldir…

Reklam, Web ve proje yönetimi konusunda uzun yıllar sektörde hizmet vermiş olan Ferhat Aydın, işini aşkla yapan ve yapmış olduğu her işte mucizeler yaratan bir proje insanıdır. 1998 yılından bu yana sektörün içerisinde bulunmanın tüm avantajlarını kullanmayı ve bunu hizmetlerine fazlasıyla yansıtmayı başaran Aydın, dijital fotoğrafçılık, ürün çekimi, grafik tasarım, tanıtım filmi, web tasarım ve kurumsal kimlik kazandırma konularında oldukça başarılıdır.

Sanal Dünyadaki Başarı Şansınızı Artırın

Reel hayat ile sanal dünyayı harmanlayarak gerek iş dünyasında gerekse sosyal yaşantınızda başarıyı yakalamanız için en doğru tercih Ferhat Aydın ile çalışmaktır. Ticari kaygıdan uzak çalışma prensibi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Ferhat Aydın sektörde hizmet rakiplerinden her daim bir adım öne çıkmaktadır.

Ferhat Aydın’ın web sitenize sihirli dokunuşları sayesinde kullanıcı memnuniyeti artacak ve bu doğrultuda sanal dünyadaki başarı şansınız artacaktır. Şuana kadar binlerce kişi ve kurumsal firma ile çalışmalar yürütmüş olan Ferhat Aydın, sunmuş olduğu bu hizmetlerden her daim alnının akı ile çıkmayı başarmıştır.

Ferhat Aydın, siteleriniz için mobil uyumluluğun ne kadar da önemli olduğunun farkında bu nedenle sitenize mobil uygulamalar tasarlayarak sitenizin kullanıcı sayısının artış göstermesinde önemli rol oynamaktadır.

Ferhat Aydın’ın Müşterilerine Sunmuş Olduğu Hizmetleri Sıralamak Gerekirse;

        Grafik tasarım

        Web Tasarım

        Mobil Uygulama

        Video Yapım

        Animasyon  Yapım

        Promosyon

        Fotoğraf

        İşitsel Yapım

        Havadan Görüntüleme

        Sualtı Görüntüleme

Tüm bu hizmetleri sizlere oldukça profesyonel bir şekilde sunan Ferhat Aydın gün geçtikçe artan hizmet kalitesi doğrultusunda müşteri portföyünü de genişletmeyi başarmıştır. Reklam sektöründe, mobil uygulama alanında ve web sitesi tasarımı alanında özel çalışmalar yürüten Aydın, çağın gerektirdiği tüm yenilikleri hizmetlerine kısa bir sürede yansıtarak müşterilerinin en modern tasarımlara ve en güncel satış tekniklerinden haberdar olmasını sağlamaktadır.

Ferhat Aydın ile iletişime geçmek ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiler almak için ferhataydin.com.tr  adresini ziyaret edebilir veya 0 (850) 304-8512 numaralı telefonu arayabilirsiniz…